kamieniarstwo adam adamiak

NAGROBKI GRANITOWE

Wykonujemy nagrobki z kamienia naturalnego, który jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Łatwo go czyścić, wygląda efektownie.

W naszej ofercie mamy kamienie pochodzące głównie z: Republiki Południowej Afryki, Szwecji, Polski, Indii oraz z Brazylii.
Dysponujemy bogatym katalogiem nagrobków pojedynczych i podwójnych. W ofercie mamy również gotowe nagrobki ustawione w zakładzie.

Na tablicach granitowych grawerujemy portrety zmarłych, wizerunki świętych i inne obrazy zlecone przez klientów.

nagrobki granitowe Nowa Sól

Nagrobki granitowe wykonujemy ponad 40 lat. Nasze długoletnie doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego, daje Państwu gwarancję rzetelnej, fachowej i dobrze wykonanej pracy kamieniarskiej. Nagrobki wykonane w naszej firmie cechuje staranność, dokładność wykonania oraz przystępna cena.

Sposób realizacji zamówienia.

Klient, który zamawia u nas nagrobek ma wpływ na każdy jego element. Na to, z jakiego kamienia będzie wykonany, jaki będzie jego kształt, wykończenie, dodatki typu wazony, lampiony, elementy metalowe.

Przed zamontowaniem na cmentarzu, nagrobek ustawiamy w zakładzie, aby rodzina, znajomi mogli go obejrzeć i zaakceptować. Po dokonaniu odbioru w zakładzie, kujemy napis i ustawiamy na cmentarzu.

Ponieważ materiał na nagrobki sprowadzamy od stałych wieloletnich dostawców, mają Państwo gwarancję, że po wielu latach od postawienia będzie wyglądał tak, jak gdyby był ustawiony wczoraj.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

nagrobek podwójny stopniowany z impali

nagrobek podwójny z impali

nagrobek podwójny z impali

nagrobek podwójny z impali

nagrobek granitowy z vangi

vanga

nagrobek z granitu orion

nagrobek z orionu

nagrobek z granitu szwedzkiego - kapliczka

nagrobek z granitu
szwedzkiego

nagrobek z granitu impala

impala

nagrobek z olive green

olive green

nagrobek ze strzegomia

nagrobek ze strzegomia

nagrobek-orioni szwed

nagrobek ze szweda i
orionu

nagrobek podwójny z impali i czarnego szweda

nagrobek podwójny z impali i
ze szweda

Wszelkie prawa zastrzeżone